PAR MUMS

ActiveLatvia apvieno profesionālus pasākumu un projektu vadītājus. Uzņēmums dibināts pirms vairāk kā pieciem gadiem un kopš tā laika mūsu komanda ir realizējusi un sniegusi atbalstu daudziem pasākumiem - organizētas konferences, apmācības, semināri, tiešraides, nodrošināta projektu publicitāte un izklaides un kultūras pasākumi.
Mūsu komanda apvieno profesionālus projektu vadītājus, kam ir pieredze projektu izstrādē, plānošanā un rakstīšanā, projektu ieviešanā un dažādu atskaišu sagatavošanā.


DAŽI NO MŪSU PASĀKUMIEM:

ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam VI ikgadējais forums “Sasniegt e-kvalitāti, savienojot reģionu”

Jūrmalā Dzintaru koncertzālē norisinājās ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam VI ikgadējais forums. Tas bija viens no plaša mēroga pasākumiem, ko rīko Latvijas prezidentūra ES Padomē. SIA ActiveLV nodrošināja izstādes organizēšanu un informatīvo un izklaides programmu - izstādes plānošana, stendu būvniecības koordinēšana, noformēšana un dekorēšana, tehniskais nodrošinājums un atbalsts, video pakalpojumi, muzikālās un izklaides programmas koordinēšana.

ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.–2020.gada plānošanas perioda Uzraudzības komitejas sēdes

Četru gadu garumā SIA ActiveLV nodrošina Latvijas Republikas Finanšu ministrijas organizētās Eiropas Savienības struktūrfondu Uzraudzības komitejas sēdes, kas notiek 3 līdz 4 reizes gadā. Mēs nodrošinām konferenču organizēšanu, tehnisko atbalstu, sinhrono tulkošanu, sēžu video ierakstus.


LR Tieslietu ministrijas konference

Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas organizētajā starptautiskajā konferencē “Sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām korekcijas dienestu (cietumu un probācijas) darbībā” uzņēmums nodrošināja konferences tehnisko plānošanu un organizēšanu, viesu  uzņemšanu un koordinēšanu, vizuālo un informatīvo materiālu dizainu un izgatavošanu, kā arī tehnisko atbalstu.


Vizuālo materiālu un stendu izstrāde

Veicam visu veidu vizuālo materiālu izstrādi Jūsu pasākumam. Esam veidojuši arī stednus izstādēm un ilgtermiņa lietošanai, kā piemēram šos Latvia.Travel stendus.